„ODERANO“ – tai lietuviškas prekės ženklas, kurio pagrindinės veiklos kryptys yra rankų darbo, natūralios odos stilingų moteriškų kuprinių, rankinių ir kitų smulkių aksesuarų gamyba.

Po šiuo prekės ženklu slypi dizainerės  troškimas per savo kūrinius atskleisti minimalistinių formų grožį ir estetiką,  padedančią kurti šiuolaikinės – stilingos moters įvaizdį.

Kliento apsisprendimas rinktis „ODERANO“ prekiniu ženklu pažymėtą produkciją, tarsi pareiškimas, jog jam svarbu turėti kokybišką, jo asmenybę atspindintį daiktą, kuris sukurtas dizainerės ir pagamintas Lietuvoje.

Reaguojant į paklausą šiuo metu didžiausias dėmesys yra skiriamas  moteriškų odinių kuprinių gamybai.  Kad išsiskirti iš daugelio kitų Lietuvos dizainerių gaminamų kuprinių stengiamės gaminti kuo unikalesnius  gaminius.

Priimami ir individualūs užsakymai renkantis matmenis, kitas spalvas, furnitūra, koreguojant atskiras dalis ar net susikuriant visiškai naują modelį, tiems kurie nori pritaikyto gaminio individualiai jai ar jam.

Bendradarbiaujame dirbančiais mados namais – parduotuvėmis. Jei norite apžiūrėti gyvai ir įsigyti nelaukiant pagaminimo, tai galite parašyti mums užklausą ir galėsime nukreipti kur arčiausiai Jūsų galima rasti mūsų gaminių.

 

ODERANO E-SHOP:  https://odineskuprines.lt   ( Visi studijoje turimi gaminiai patalpinti šioje internetinėje parduotuvėje)

MOT  (Ieškome prekybos partnerio Vilniaus mieste).ERISKOS ODINES RANKINES

Moteriskos odines kuprines

 Nuoširdžiai Jūsų,

„ODERANO“ prekinio ženklo įkūrėja  Laura Kailiuvienė

Odinės kuprinės

Odinės rankinės

Rankų darbo odinės kuprinės gaminamos pagal individualius užsakymus:

spausti čia