Profesinės studijos universitete nuo 2008 m, o iš kart po jų startavo ir „ODERANO“.  Veiklos pradžia – 2014 m. Pradžioje buvo iššūkis atrasti tinkamus technologinius sprendimus kurie būtų patogūs, patvarūs, stilingi, atitiktų vizualinius kūrybos siekius ir žinoma turėtų paklausą tarp klientų. Sunkus kelias veda link svajonių išsipildymo, o vertybės, darbo principas išliko iki šių dienų.  Jau galima džiaugtis ne tik gaminių kokybe, ištobulintais gaminių dizainais, bet ir klientų lojalumu.

Po šiuo prekės ženklu slypi mano kaip kūrėjos troškimas per savo gaminius atskleisti minimalistinių formų grožį ir estetiką,  padedančią kurti šiuolaikinės – stilingos moters įvaizdį.

Kliento apsisprendimas rinktis „ODERANO“ prekiniu ženklu pažymėtą produkciją, tarsi pareiškimas, jog jam svarbu turėti kokybišką, jo asmenybę atspindintį daiktą, kuris sukurtas ir pagamintas Lietuvoje.

 Priimame ir individualius užsakymus, kai klientas gali rinktis matmenis, spalvas, furnitūrą, koreguoti atskiras dalis ar net susikurti visiškai naują modelį. Individualus dizainas tiems, kurie nori išskirtinio gaminio, pritaikyto jai ar jam.

Bendradarbiaujame su mados namais – parduotuvėmis, todėl mūsų gaminius apžiūrėti ir įsigyti galite ne tik mūsų el.parduotuvėje ar studijoje.  Parašykite mums užklausą paštu info@oderano.lt ir mes nukreipsime jus į artimiausią partnerių parduotuvę.

ODERANO E-SHOP:  https://odineskuprines.lt   ( Visi studijoje turimi gaminiai patalpinti šioje internetinėje parduotuvėje)

MOT  (Ieškome prekybos partnerio Vilniaus mieste).ERISKOS ODINES RANKINES

Moteriskos odines kuprines

 Nuoširdžiai Jūsų,

“ODERANO” prekinio ženklo įkūrėja  Laura Kailiuvienė

Translate »

Odinės kuprinės

Odinės rankinės

Rankų darbo odinės kuprinės gaminamos pagal individualius užsakymus:

spausti čia